Zasady

Przeogromnie się cieszę, że jesteś na moim blogu. Mam nadzieję, że którąś z moich recenzji sprawię, że sięgniesz po daną książkę.

Aby zarówno mi jak i Tobie dobrze się tu było żyło, postanowiłam wprowadzić kilka podstawowych zasad dotyczących zachowania na mojej stronie

http://top1-1.com/google-lamie-prawa-autorskie/

1. Nie lubię anonimów. Jedynym anonimem, którego toleruję jest Gall Anonim. Jeśli nim nie jesteś- podpisz się proszę. Inaczej komentarz usunę, nie ważne czy pochlebny czy też nie.
http://seqrity.pl/tag/spam

2. Nie spamuj, nie zostawiaj zaproszeń na swoją stronę. Jeśli nie jesteś anonimem (patrz punkt 1) znajdę Cię i jeśli będę miała ochotę, zajrzę na Twojego bloga (takie komentarze będą usuwane)

3. Nie obrażaj mnie, nie podważaj moich kompetencji. To mój blog i mam się tu czuć dobrze, a nie lubię, gdy ktoś mnie obraża. Wytknąć błąd? Proszę bardzo. Krytyki się nie boję- konstruktywnej krytyki.(komentarze mające na celu obrażanie będą usuwane)

To tyle. Proste, prawda? Grunt, żeby wszystkim było tu miło i przyjemnie.Jeśli Ci się tu nie podoba to wyjdź. Siłą nikogo tu nie trzymam, ale będzie mi bardzo miło, jeśli się poznamy.


pozdrawiam 
Kasia

1 komentarz: